Skip to content
alt
Vrijdag 22 juli strijkt de AG Insurance Urban Memorial Van Damme neer aan het strand van Oostende. Het Zeeheldenplein is de ideale plek voor een competitie discuswerpen. Er zijn de hele namiddag jeugdcompetities en -initiaties en vanaf 17 uur is het genieten van topsport met o.m. Philip Milanov.
Brussels

Discuswerpen op het strand

Philip Milanov is zonder twijfel de grote held op het plein. De Bruggeling pakte op elke recent kampioenschap een medaille en lijkt daarmee helemaal klaar voor een topprestatie in Rio. Dat zal hij ongetwijfeld willen tonen in Oostende, in een sterke competitie tegen mannen als Cadée en Gudzius.
Speciaal voor kinderen tot 12 jaar staat er de hele namiddag Kids Athletics op het programma. Kim Gevaert en atletiekclub Hermes laten kinderen proeven van o.a. verspringen, hoogspringen en kogelstoten. 
Al wie wil kan zelf proberen mee te dingen naar de titel van Snelste of Sterkste man of vrouw van het strand. Van 12u tot 17u kan iedereen kogelstoten of 60m spurten. Aan het einde van de namiddag kennen we de winnaar. De Snelste en Sterkste M/V van het strand wordt georganiseerd i.s.m. Think-Pink. 
Programma AG Insurance Urban Memorial Van Damme Oostende:
  • 12 uur – 17 uur: Non-stop Kids Athletics voor jongeren tot 12 jaar. Jongeren kunnen kennismaken met verschillende atletiekdisciplines onder leiding van ervaren instructeurs. Na afloop krijgen alle deelnemers een diploma als herinnering aan hun sportieve prestatie.
  • 12 uur – 17 uur: Doorlopend Sterkste & Snelste Man en Vrouw van het strand i.s.m.Think-Pink.
  • 14 uur: Voorprogramma: scholieren jongens
  • 15 u 30: Voorprogramma: kadetten & scholieren meisjes
  • 17 uur: Start discuscompetitie met Philip Milanov
Deelnemerslijst elite mannen:
  • Philip Milanov (Bel)
  • Erik Cadée (NED)
  • Andrius Gudzius (LIT)
  • Mauricio Ortega (COL)
  • Igor Gondor (TCH)
  • David Wrobel (DUI)
  • Petr Vuklisevic (TCH)
  • Stephan Dekker (NED)
  • Florent Gets (BEL)
Meer info op www.aginsurance-urbanmemorialvandamme.be.